Oddaj 1% dla Huberta
iTurek.net
15 Marzec, 2017 - 12:04

Hubert jest chłopcem, który potrzebuje naszej pomocy. Zwracam się więc z prośbą do wszystkich osób o wielkich sercach, aby w miarę możliwości wsparli malucha.

Oddaj 1% dla Huberta
iTurek.net
REKLAMA
.

Ma on 3,5 roku i od urodzenia choruje wskutek powikłań okołoporodowych i nierozpoznanej choroby genetycznej z cechami autyzmu, która w znacznym stopniu spowalnia jego rozwój fizyczny i psychiczny.


Przebywał już na oddziałach szpitalnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Przeszedł wszystkie niezbędne badania (m.in. 3 razy rezonans, pobieranie płynu mózgowo-rdzeniowego, eeg głowy, badanie wzroku, badania genetyczne i metaboliczne).


Niestety pomimo tylu badań nie udało się lekarzom ustalić na co on konkretnie choruje. Hubert bardzo późno zaczął chodzić, nie mówi i nie potrafi sam jeść. Jest pod stałą opieką psychologa, logopedy i pedagoga. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji. Niestety koszty rehabilitacji przekraczają budżet domowy. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do czytelników portalu o przekazanie 1% z podatku na rzecz Huberta.


Jest on podopiecznym fundacji "DZIECIOM" ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.