Oddaj 1% dla Huberta
Oddaj 1% dla Huberta
iTurek.net

Hubert jest chłopcem, który potrzebuje naszej pomocy. Zwracam się więc z prośbą do wszystkich osób o wielkich sercach, aby w miarę możliwości wsparli malucha.

Ma on 3,5 roku i od urodzenia choruje wskutek powikłań okołoporodowych i nierozpoznanej choroby genetycznej z cechami autyzmu, która w znacznym stopniu spowalnia jego rozwój fizyczny i psychiczny.


Przebywał już na oddziałach szpitalnych w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie i Łodzi. Przeszedł wszystkie niezbędne badania (m.in. 3 razy rezonans, pobieranie płynu mózgowo-rdzeniowego, eeg głowy, badanie wzroku, badania genetyczne i metaboliczne).


Niestety pomimo tylu badań nie udało się lekarzom ustalić na co on konkretnie choruje. Hubert bardzo późno zaczął chodzić, nie mówi i nie potrafi sam jeść. Jest pod stałą opieką psychologa, logopedy i pedagoga. Wymaga stałej intensywnej rehabilitacji. Niestety koszty rehabilitacji przekraczają budżet domowy. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do czytelników portalu o przekazanie 1% z podatku na rzecz Huberta.


Jest on podopiecznym fundacji "DZIECIOM" ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.

 
 
 
 
 
© 2014 - 2020  Wszystkie prawa zastrzeżone.  Grupa Emediaweb.pl