UWAGA! Dołącz do nowej grupy Turek - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Uroczystość pożegnania emerytów Policji w Poznaniu


W dniu 18 czerwca br. w Auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyła się uroczysta zbiórka, mająca na celu podziękowanie policjantom oraz pracownikom Policji, którzy przeszli na emeryturę. W trakcie spotkania Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu oraz jego Zastępca wyrazili wdzięczność za lata poświęcone służbie na rzecz bezpieczeństwa w Wielkopolsce. W wydarzeniu towarzyszyły emocje, a także chwile wzruszenia związane z pożegnaniem długoletniej pracy. Osoby odchodzące na emeryturę miały również możliwość wspomnieć swoje zawodowe doświadczenia.

Podczas uroczystości wyróżniono byłego Pełnomocnika Komendanta Wojewódzkiego Policji do spraw Ochrony Praw Człowieka, podinspektora w stanie spoczynku Dariusza Giersza, który otrzymał indywidualne podziękowania. Następnie wszyscy emeryci dzielili się wzruszającymi chwilami, przyjmując podziękowania z rąk najwyższych przedstawicieli Wielkopolskiej Policji. Komendant podkreślił, że decyzja o przejściu na emeryturę nigdy nie jest łatwa, jednak drzwi komendy zawsze pozostają otwarte dla wszystkich byłych funkcjonariuszy.

Podczas imprezy głos zabrał również Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Związku Zawodowego Policjantów, który również wyraził uznanie dla pracy emerytów. Po części oficjalnej, emeryci mieli okazję przy wspólnej kawie wymienić się wspomnieniami na temat swojej służby. Uroczystość zakończyła się życzeniami pomyślności i dobrego zdrowia dla wszystkich, którzy rozpoczynają nowy rozdział swojego życia na emeryturze.

Źródło: Policja Turek


Oceń: Uroczystość pożegnania emerytów Policji w Poznaniu

Średnia ocena:4.72 Liczba ocen:20


Zobacz Także