Władysławów
Władysławów: Jaś może pokonać chorobę. Liczymy na Was!
piątek, Marzec 9, 2018 - 15:53

Patrząc na Jasia, nie widać złotych loków ani błękitnych oczu, tylko ból! Mała buzia wykrzywiona jest w cierpieniu, bo zdeformował ją naczyniak – nowotwór, przez którego dzieciństwo tego chłopca stało się piekłem… Ogromna narośl sprawia, że Jaś nie widzi na jedno oczko, utrudnia mu połykanie, mówienie, mimikę, uśmiech. Jedyny ratunek to operacja!

Władysławów:Pomimo barier gra w reprezentacji Polski.Paulina Prusinowska o swoich marzeniach i pasji
Władysławów:Pomimo barier gra w reprezentacji Polski.Paulina Prusinowska o swoich marzeniach i pasji
sobota, Listopad 25, 2017 - 16:33

Jeśli czegoś się naprawdę chce nie ma granic. To, że niektórzy ludzie trochę różnią się od innych nie oznacza, że nie mogą odnieść sukcesu. Wręcz przeciwnie. Udowodniła to 28- letnia Paulina Prusinowska z Felicjanowa (gm.Władysławów). Mimo, iż nie słyszy, gra w reprezentacji Polski piłki nożnej kobiet. 

Władysławów: Sercem do serca dla Kingi Misiek
Władysławów: Sercem do serca dla Kingi Misiek
poniedziałek, Czerwiec 19, 2017 - 13:08

Kinga Misiek ma 6 lat. Cierpi na autyzm, nie potrafi mówić, ani chodzić. Dodatkowo cierpi na padaczkę oraz ma opóźnienie ruchowe. Mimo, że ostatnio zrobiła duże postępy wciąż wymaga opieki oraz rehabilitacji. Aby pomóc dziewczynce i jej rodzinie społeczność władysławowska w niedzielę, 18 czerwca zorganizowała piknik charytatywny właśnie dla niej- dla Kingi.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.