Pomoc
Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
niedziela, Kwiecień 15, 2018 - 12:49

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem miłośnicy sportu zagrali dla Arka. Chętnych, by pomóc było wielu. Akcji towarzyszyła wspaniała atmosfera i nie ważne było kto wygra. Liczył się jedynie szczytny cel.

Udało się zebrać pieniądze dla Julka! Dziękujemy!
czwartek, Marzec 15, 2018 - 15:24

Warto wierzyć w ludzi! Wspólnymi siłami udało się zebrać potrzebną sumę pieniędzy dla Juliana Komajdy. Pieniądze mogą uratować chłopcu życie! Trzymamy kciuki!

Władysławów: Jaś może pokonać chorobę. Liczymy na Was!
piątek, Marzec 9, 2018 - 15:53

Patrząc na Jasia, nie widać złotych loków ani błękitnych oczu, tylko ból! Mała buzia wykrzywiona jest w cierpieniu, bo zdeformował ją naczyniak – nowotwór, przez którego dzieciństwo tego chłopca stało się piekłem… Ogromna narośl sprawia, że Jaś nie widzi na jedno oczko, utrudnia mu połykanie, mówienie, mimikę, uśmiech. Jedyny ratunek to operacja!

Jest taki rak, co atakuje tylko maluchy. Julek z Turku walczy i prosi o pomoc
piątek, Marzec 9, 2018 - 09:36

Jak podaje Wirtualna Polska Julian Komajda ma 3 latka, od roku walczy o życie z nowotworem. Wraz z Julkiem walczą jego rodzice. Chłopiec ma szczęście. Zdaniem Bartosza, taty chłopca, oddziały onkologiczne to miejsca, w których obecność ojca to wyjątek. Wielu z nich na hasło "choroba" zwyczajnie ucieka. Inni pieniądze z fundacji przepijają i wydają na przyjemności.

Władysławów: Sercem do serca dla Kingi Misiek
Władysławów: Sercem do serca dla Kingi Misiek
poniedziałek, Czerwiec 19, 2017 - 13:08

Kinga Misiek ma 6 lat. Cierpi na autyzm, nie potrafi mówić, ani chodzić. Dodatkowo cierpi na padaczkę oraz ma opóźnienie ruchowe. Mimo, że ostatnio zrobiła duże postępy wciąż wymaga opieki oraz rehabilitacji. Aby pomóc dziewczynce i jej rodzinie społeczność władysławowska w niedzielę, 18 czerwca zorganizowała piknik charytatywny właśnie dla niej- dla Kingi.

1% dla Mieszkańców Miasta Turku i Powiatu Tureckiego
1% dla Mieszkańców Miasta Turku i Powiatu Tureckiego
sobota, Styczeń 7, 2017 - 16:51

Już od kilku lata każda osoba która dokonuje co rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym, może przekazać swój 1% podatku na wybraną Organizację Pożytku Publicznego.

Zagrali w piłkę nożną dla małej Amelki
Zagrali w piłkę nożną dla małej Amelki
poniedziałek, Październik 24, 2016 - 13:34

Coraz więcej niewinnych, małych dzieci choruje na nowotwory. Maluchy potrzebujące pomocy są również obok nas. Jednym z nich jest 2,5- letnia Amelka, która jest grzeczną i mądrą dziewczynką. To właśnie dla niej odbył się wczorajszy turniej.

Turkowianie pływają dla Łukasza
Turkowianie pływają dla Łukasza
sobota, Październik 22, 2016 - 18:59

Łukasz Podgórski to uśmiechnięty i pełen optymizmu chłopiec. Ma 18 lat i chodzi do drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego. Byłby szczęśliwszy gdyby mógł normalnie żyć. Właśnie w tym pomagają mu turkowiania.

1% dla podatku dla Mariusza
1% dla podatku dla Mariusza
piątek, Styczeń 29, 2016 - 15:36

Szanowni Państwo!
W dobrej kondycji, z radością oczekuję WIOSNY, aby po zimie wyruszyć w plener. Ograniczone do minimum infekcje i systematyczne leczenie odleżyn pozwala mi na funkcjonowanie bez większego bólu.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.