O nas
6 Maj, 2016 - 18:18
REKLAMA
.

Portal TurekBezBarier.pl  swoją działalność na rzecz osób niepełnosprawnych z  regionu miasta Turek i Powiatu Tureckiego rozpoczął na początku roku 2016r. Inicjatywa powstania portalu narodziła się już w 30 kwietnia 2014r.i wtedy właśnie to na portalu społecznościowym  powstała nasz Fanpage.

 

Głównym celem i założeniem portalu było zapewnienie informacji osobą niepełnosprawnym o ich przywilejach i prawach które wynikają z ich niepełnosprawności. By móc w pełni realizować założenia już na początku swojej działalności rozpoczęliśmy współpracę z największym portalem informacyjnym działającym na rzecz osób niepełnosprawnych.

 

Mamy nadzieje że nasz misja która rozpoczęła się w 2016 roku będzie przynosić  nasz założony cel i jednocześnie będziemy wspierać wszystkich naszych niepełnosprawnych i nie tylko użytkowników, którzy regularnie będą odwiedzać nasz portal.

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.