Turek miasto z potencjałem i bez barier? (Aktualizacja )
TurekBezBarier.pl
19 Maj, 2016 - 14:33

Czy Turek jest miastem przyjaznym dla osób z niepełnosprawnością i wolnym od barier które w znacznym stopniu utrudniają ich funkcjonowanie w życiu codziennym.

Turek miasto z potencjałem i bez barier?
Fotolia.pl
REKLAMA
.

A jeżeli są to jakie i w którym miejscu, oraz w jaki sposób można postarać się je zlikwidować lub w znacznym stopniu zmniejszyć. O tych bardzo ważnych sprawach życia codziennego osób z niepełnosprawnoścą, będzie można porozmawiać podczas spotkania,  Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Miasta Turku, pod przewodnictwem pani Elżbiety Niespodziańskiej .

Na spotkanie które odbędzie się 25 maja br. w  Muzeum im Józefa MEHOFFERA  w Turku ,zapraszamy zarówno osoby z niepełnosprawnością , jak i również opiekunów osób niepełnosprawnych, oraz wszystkie inne osoby którym los osób niepełnosprawnych w naszym mieście nie jest obojętny.
 

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.