Turek bez barier czy II Integracyjny Bieg z Przeszkodami TurMageddon
TurekBezBarier
Tomasz Michalak
23 Czerwiec, 2018 - 16:11

Po raz drugi w naszym mieście odbył się integracyjny bieg z przeszkodami osób niepełnosprawnych, TurMageddon. Jest to bieg, w którym osoby niepełnosprawne przy pomocy swoich asystentów pokonują wyznaczoną trasę, na której znajdują się przeszkody, z którymi nie jedna w pełni sprawna osoba by miała problem.

Tomasz Michalak
REKLAMA
.

Podczas biegu nie liczy się czas, tylko dobra zabawa i chęci do ukończenia trasy.

Uczestnicy dzisiejszego TurMageddon mieli do pokonania dwie trasy. Trasa krótsza o dystansie 500 metrów była przeznaczona dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach.
Tras dłuższa o dystansie 1500m była przeznaczona dla osób niepełnosprawnych, które mogą poruszać się samodzielnie. Dla wszystkich uczestników była to niesamowita przygoda i możliwość udowodnienia sobie jak i innym, że nie mam dla nich barier, których nie są w stanie pokonać przy małej pomocy osób pełni sprawnych.
 

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.