Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
Pomagamy
Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
iTurek.net

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem miłośnicy sportu zagrali dla Arka. Chętnych, by pomóc było wielu. Akcji towarzyszyła wspaniała atmosfera i nie ważne było kto wygra. Liczył się jedynie szczytny cel.

Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany został 14 kwietnia w Hali Widowiskowo- Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku. Do rywalizacji przystąpiło aż 15 drużyn. I tak zmierzyli się ze sobą Piękni i Bestia, Batony Warszawa, Anabolic team Turek, Wirtualni Zryw Dąbie, Inez Turek, SK Turek, Turkowska Akademia Sportu, WolonWariat Turek, Zarąbisty Team, Wieżo- Team, Atomówki Turek, KS Beasts, SP 4 Turek, WOPR Turek, MKS Malanów.

Tego dnia nie liczył się wynik, a jedynie chęć niesienia pomocy i wspaniała zabawa. Każda drużyna przekazała pieniądze w formie darowizny. Podczas akcji odbyła się również licytacja gadżetów.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację i leki dla Arka, który choruje na stwardnienie boczne zanikowe.

Organizatorami akcji byli Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Komitet Społeczny „Młodzi Pomagają”.
 

 
 
 
 
 
© 2014 - 2019  Wszystkie prawa zastrzeżone.  Grupa Emediaweb.pl