Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
iTurek.net
kb
15 Kwiecień, 2018 - 12:49

Za nami Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej. Tym razem miłośnicy sportu zagrali dla Arka. Chętnych, by pomóc było wielu. Akcji towarzyszyła wspaniała atmosfera i nie ważne było kto wygra. Liczył się jedynie szczytny cel.

Miłośnicy piłki siatkowej zagrali dla Arka
iTurek.net
REKLAMA
.

Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany został 14 kwietnia w Hali Widowiskowo- Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej w Turku. Do rywalizacji przystąpiło aż 15 drużyn. I tak zmierzyli się ze sobą Piękni i Bestia, Batony Warszawa, Anabolic team Turek, Wirtualni Zryw Dąbie, Inez Turek, SK Turek, Turkowska Akademia Sportu, WolonWariat Turek, Zarąbisty Team, Wieżo- Team, Atomówki Turek, KS Beasts, SP 4 Turek, WOPR Turek, MKS Malanów.

Tego dnia nie liczył się wynik, a jedynie chęć niesienia pomocy i wspaniała zabawa. Każda drużyna przekazała pieniądze w formie darowizny. Podczas akcji odbyła się również licytacja gadżetów.

Wszystkie zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację i leki dla Arka, który choruje na stwardnienie boczne zanikowe.

Organizatorami akcji byli Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Turku oraz Komitet Społeczny „Młodzi Pomagają”.
 

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.