Udało się zebrać pieniądze dla Julka! Dziękujemy!
iTurek.net
K.B
15 Marzec, 2018 - 15:24

Warto wierzyć w ludzi! Wspólnymi siłami udało się zebrać potrzebną sumę pieniędzy dla Juliana Komajdy. Pieniądze mogą uratować chłopcu życie! Trzymamy kciuki!

iTurek.net
REKLAMA
.

Julian ma 3 latka i od roku walczy z nowotworem. Rodzice walczą z całych sił, by uratować mu życie. Konieczny jest zakup nowatorskiej szczepionki anty- neuroblastoma. Zdobyć ją można w Memorial Sloan Ketterung Center w Nowym Jorku. Stan zdrowia chłopca pozwala podać lek, jednak terapia kosztuje ponad 800 tys.zł.

Dzięki ludziom o wielkich sercach pozornie nieosiągalne stało się osiągalne. Zebraliśmy wspólnie potrzebną sumę pieniędzy. Julek wraz z rodzicami walczy dalej- dzięki Wam.

Jesteśmy dobrej myśli i wspieramy rodzinę ze wszystkich sił.
 

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.