Julek ma szansę, by żyć.
iTurek.net
K.B
9 Marzec, 2018 - 09:25

Julian Komajda ma 3 latka. Od roku walczy o życie z nowotworem. Rodzice chłopca robią wszystko, by go ocalić. Pomóc może każdy z nas. Wystarczą chęci i zaangażowanie. Aby przeprowadzić kolejną terapię, która może uratować życie chłopca potrzeba ponad 800 tys.zł. Pomożecie? Wierzymy, że tak.

Julek ma szansę, by żyć. Pomożecie? Wierzymy, że tak!
iTurek.net
REKLAMA
.

Aby chłopiec mógł żyć konieczny jest zakup nowatorskiej szczepionki anty-neuroblastoma. Zdobyć ją można w Memorial Sloan Ketterung Center w Nowym Jorku. Stan zdrowia chłopca pozwala podać lek, jednak terapia kosztuje ponad 800 tys.zł."

Pomóc może każdy. Liczy się każda złotówka. Pieniądze wpłacać można na stronie https://www.siepomaga.pl/pomocdlajulka

Niedawno na portalu społecznościowym facebook uruchomiono również Licytację Dla Julka. https://www.facebook.com/groups/212072332868397/about/

Na wyżej podanej stronie każdy może ofiarować dowolny przedmiot na licytację, a także zakupić wiele przydatnych gadżetów i skorzystać z usług. Wszystkie pieniądze z aukcji przeznaczone zostaną na leczenie Julka.

Pomożecie? Wierzymy że tak!

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.