Niech żyje bal w Miejskim Domu Kultury
iTurek.net
K.B
29 Styczeń, 2018 - 15:18

Wiele prawdziwej radości doświadczyli dzisiaj, tj. 28 stycznia uczestnicy Balu Karnawałowego Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Turku. Uczestnicy zabawy podzielili się z innymi wielkimi pozytywnymi emocjami i ogromem uśmiechów.

Niech żyje bal w Miejskim Domu Kultury
iTurek.net
REKLAMA
.

Bal Karnawałowy Osób Niepełnosprawnych organizowany był po raz pierwszy, jednak z całą pewnością nie ostatni. Oficjalnie imprezę otworzył burmistrz Turku Romuald Antosik oraz kierownik Centrum Wolontariatu w Turku Beata Pacławska.

Najważniejszym punktem wydarzenia był Polonez, którego odtańczyli wspólnie wszyscy uczestnicy zabawy.

Zabawa nie mogłaby się udać, gdyby nie sponsorzy. I tak można tu wymienić choćby Unikat - Bogumił Kamiński, który dostarczył dla wszystkich napoje, DrewTur- Michał Greber, który z przyjemnością zafundował przekąski dla uczestników, wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku oraz z Centrum Wolontariatu, wodzireja Marka Górskiego oraz Turkovia - Kucal i MDK.

Organizatorami imprezy był Burmistrz Miasta Turku oraz Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.