Organizatorzy TURMAGEDDON-u 2017 dziękują za wsparcie! Relacja z imprezy w TVP Sport!
Materiał Prasowy
5 Październik, 2017 - 19:02

Organizatorzy I Integracyjnego biegu z przeszkodami TURMAGEDDON 2017, stowarzyszenia Przyjaźni Dzieciom i Kopernik Plus dziękują wszystkim tym, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć.

Organizatorzy TURMAGEDDON-u 2017 dziękują za wsparcie! Relacja z imprezy w TVP Sport!
iturek
REKLAMA
.

Dziękujemy Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych w Turku, Mirandzie sp. z o.o., Sun Garden Polska, EK Elektrokabel, AMBRO logistics sp. z o.o., Mleczarni Turek sp. z o.o., SOD spółka jawna, PHU Wulis, PHU Pinus, Fundacji „Złota Godzina”, Stajni „ROKA”, OSP Turek, PSP Turek, Policji Turek, samorządowcom, przedstawicielom firm i organizacji pozarządowych  oraz wszystkim „Asystentom”, którzy pomagali osobom niepełnosprawnym w pokonywaniu własnych słabości i ograniczeń.

„To możliwość spełnienia marzeń sprawia że życie jest tak fascynujące”

Materiał filmowy nakręcony przez TVP podczas Turmageddonu można obejrzeć w niedzielę 8.10 w TVP 1 w programie Pełnosprawni o godz. 6.30. Powtórka w TVP Sport  we wtorek 10.10 o godz. 17.25 i po emisjach w internecie na stronie sport.tvp.pl

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.