Nie pracujesz? Chcesz dorobić i... poznać się trochę lepiej? Zgłoś się!
Niepelnosprawni.pl
5 Wrzesień, 2017 - 23:24

Centralny Instytut Ochrony Pracy we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji organizuje badanie, którego celem jest kompleksowa ocena zdolności do pracy osób z niepełnosprawnością ruchową. Za udział osoba badana otrzyma wynagrodzenie w wysokości 220 zł brutto. Warto się zgłosić i poznać profesjonalną ocenę swoich możliwości!

Nie pracujesz? Chcesz dorobić i... poznać się trochę lepiej? Zgłoś się!
Niepelnosprawni.pl
REKLAMA
.

Centralny Instytut Ochrony Pracy-Państwowy Instytut Badawczy (CIOP-PIB, Warszawa, ul. Czerniakowska 16) realizuje projekt pt. „Model oceny zdolności do pracy dla potrzeb aktywizacji zawodowej młodych osób z niepełnosprawnością ruchową”, współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem badania jest kompleksowa ocena zdolności do pracy osób z niepełnosprawnością ruchową.

Co obejmuje badanie?

  • wypełnienie kwestionariusza podstawowych informacji o osobie badanej,
  • ogólne badanie lekarskie,
  • badanie sprawności i wydolności fizycznej oraz sprawności psychomotorycznej,
  • badanie psychologiczne (wypełnienie kwestionariuszy osobowości i zainteresowań zawodowych).

Więcej w poratlu niepelnosprawni.pl

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.