„Niebieska Kąpiel” na zakończenie Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
iTurek.net
2 Kwiecień, 2017 - 14:51

Kolor niebieski to symbol zrozumienia, pomocy i wzajemnej akceptacji. Górował on również dzisiaj w Przykonie. Właśnie tam odbyło się zakończenie trzydniowej inicjatywy zorganizowanej w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

„Niebieska Kąpiel” na zakończenie Światowego Dnia Świadomości Autyzmu
iTurek.net
REKLAMA
.

Dzisiaj, tj. 2 kwietnia chętni wzięli udział w „Niebieskiej Kąpieli”. Wspólnie z członkami Stowarzyszenia Morsy Turek przybyli wspólnie się integrowali. Każdy mógł bawić się podczas zabaw zorganizowanych na tę okazję. Dzici i dorośli tańczyli, śpiewali i "wariowali"  z chustą. Na koniec natomiast odbyła się mroźna kąpiel podczas której wypuszczono w niebo masę niebieskich balonów.


Mamy nadzieję, że już za rok inicjatywa zorganizowana przez Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku po raz kolejny dojdzie do skutku. Dała ona bowiem uczestnikom wiele wiedzy oraz przekazała wrażliwość, której czasami tak bardzo brakuje.

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.