Turek Online

 
 
 
 

Ankieta

Turek miastem bez barier?
Tak
64%
Nie
27%
Nie wiem
9%
Razem głosów: 110

Pogoda

Pobiegli „Na niebiesko dla Autyzmu”

Właśnie zakończył się bieg zorganizowany w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Ubrani na niebiesko uczestnicy wyrazili w ten sposób zrozumienie i chęć niesienia pomocy dla osób chorych i potrzebujących.

Pobiegli „Na niebiesko dla Autyzmu”
iTurek.net

Dzisiaj, tj. 1 kwietnia na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbył się bieg pod hasłem „Na niebiesko dla Autyzmu”. Inicjatywa zorganizowana jest przez Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku po raz pierwszy, ale jak się okazało cieszy się dużym powodzeniem. W biegu udział wzięli również członkowie Klubu Biegacza „Maraton” Turek.

Ostatni dzień obchodów zapowiadany jest jutro, kiedy to wspólnie z członkami Stowarzyszenia „Morsy” Turek śmiałkowie wskoczą do zimnej wody. 

iTurek.net

Podobne Artykuły

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
 
 
©    2017    Grupa EmediaWeb   Wszystkie prawa zastrzeżone
Ralizacja T.M