Pobiegli „Na niebiesko dla Autyzmu”
iTurek.net
1 Kwiecień, 2017 - 15:06

Właśnie zakończył się bieg zorganizowany w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Ubrani na niebiesko uczestnicy wyrazili w ten sposób zrozumienie i chęć niesienia pomocy dla osób chorych i potrzebujących.

Pobiegli „Na niebiesko dla Autyzmu”
iTurek.net
REKLAMA
.

Dzisiaj, tj. 1 kwietnia na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym w Turku odbył się bieg pod hasłem „Na niebiesko dla Autyzmu”. Inicjatywa zorganizowana jest przez Zespół Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku po raz pierwszy, ale jak się okazało cieszy się dużym powodzeniem. W biegu udział wzięli również członkowie Klubu Biegacza „Maraton” Turek.

Ostatni dzień obchodów zapowiadany jest jutro, kiedy to wspólnie z członkami Stowarzyszenia „Morsy” Turek śmiałkowie wskoczą do zimnej wody. 

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.