Obchodź z nami Światowy Dzień Świadomości Autyzmu!
Materiał Prasowy
20 Marzec, 2017 - 16:39

W związku z obchodami Światowego Dnia Świadomości Autyzmu ubierz się na niebiesko, zmień na niebieski wyświetlacz w telefonie i weź udział w wyjątkowych wydarzeniach.

Obchodź z nami Światowy Dzień Świadomości Autyzmu!
REKLAMA
.

„Chcemy być sobą” to hasło, które przyświecać będzie wydarzeniom, które odbędą się w dniach 31 do 2 kwietnia.


W piątek, 31 marca o godz. 10.00 odbędzie się Niebieski Happening na Rynku Miejskim w Turku. O godz. 12.00 natomiast będziemy mogli wziąć udział w I Powiatowej Konferencji pod hasłem „Autyzm- poznaj, zrozum, zaakceptuj”. Konferencja odbędzie się w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku (ul.Al.Józefa Piłsudskiego 5).


W sobotę, 1 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy na bieg pod jasłem „Na niebiesko dla Autyzmu”. Bieg odbędzie się na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym z udziałem członków Klubu Biegacza „Maraton” Turek.


W niedzielę, 2 kwietnia każdy chętny będzie mógł wraz z członkami Stowarzyszenia „Morsy” Turek wziąć udział w „Niebieskiej Kąpieli”, która odbędzie się w Stanicy Żeglarskiej w Przykonie.


Szczegółowe informacje obchodów dostępne są na stronie www.zpew- turek.pl


Z całą pewnością wydarzenie warte jest zainteresowania i wzięcia w nim udziału, dlatego zapraszamy!

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.