Turek Online

 
 
 
 

Ankieta

Turek miastem bez barier?
Tak
64%
Nie
27%
Nie wiem
9%
Razem głosów: 110

Pogoda

Zapraszamy na Drzwi Otwarte

Zapraszamy rodziców na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniach 22-23 marca w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku (ul.Aleja J.Piłsudskiego 5). Bogata oferta edukacyjna i wykwalifikowana kadra pomaga poczuć się wychowankom, jak w drugim domu.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte
Materiał Prasowy

Placówka poszczycić może się bogatą ofertą edukacyjną. Zachęcamy do zapisywania dzieci do Szkoły Podstawowej Specjalnej, Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Indywidualne zajęcia rewalidacyjno- wychowawcze i Internatu z całodobową opieką.


Placówka zapewnia nieliczne oddziały klasowe, indywidualne podejście do ucznia, udział w konkursach, olimpiadach, warsztatach, projektach, organizację turniejów rehabilitacyjnych i wycieczek.


Podczas Drzwi Otwartych rodzice będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat placówki, zapoznać się z ofertą edukacyjną, skorzystać z konsultacji pedagogicznej i psychologicznej, logopedycznej i innej, zwiedzić szkołę, uzyskać niezbędne informacje i dokumenty w celu zapisania dziecka do szkoły.


Ponadto informujemy, że ruszają zapisy na Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka i zapisy do Przedszkola Specjalnego na Rok 2017/ 2018.


Zapraszamy!

iTurek.net

Podobne Artykuły

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
 
 
©    2017    Grupa EmediaWeb   Wszystkie prawa zastrzeżone
Ralizacja T.M