Zapraszamy na Drzwi Otwarte
iTurek.net
15 Marzec, 2017 - 12:08

Zapraszamy rodziców na Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniach 22-23 marca w Zespole Placówek Edukacyjno- Wychowawczych w Turku (ul.Aleja J.Piłsudskiego 5). Bogata oferta edukacyjna i wykwalifikowana kadra pomaga poczuć się wychowankom, jak w drugim domu.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte
Materiał Prasowy
REKLAMA
.

Placówka poszczycić może się bogatą ofertą edukacyjną. Zachęcamy do zapisywania dzieci do Szkoły Podstawowej Specjalnej, Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej, Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy, Indywidualne zajęcia rewalidacyjno- wychowawcze i Internatu z całodobową opieką.


Placówka zapewnia nieliczne oddziały klasowe, indywidualne podejście do ucznia, udział w konkursach, olimpiadach, warsztatach, projektach, organizację turniejów rehabilitacyjnych i wycieczek.


Podczas Drzwi Otwartych rodzice będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat placówki, zapoznać się z ofertą edukacyjną, skorzystać z konsultacji pedagogicznej i psychologicznej, logopedycznej i innej, zwiedzić szkołę, uzyskać niezbędne informacje i dokumenty w celu zapisania dziecka do szkoły.


Ponadto informujemy, że ruszają zapisy na Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka i zapisy do Przedszkola Specjalnego na Rok 2017/ 2018.


Zapraszamy!

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.