Turek Online

 
 
 
 

Ankieta

Turek miastem bez barier?
Tak
64%
Nie
27%
Nie wiem
9%
Razem głosów: 110

Pogoda

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Turku

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zorganizowano inicjatywę, która nie tylko daje możliwości rozwoju osobom mniej sprawnym, ale również integruje i pozwala miło spędzać czas.

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych w Turku
iTurek.net

W piątek, 2 grudnia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku na ul. Sportowej stał otworem dla wszystkich mniej sprawnych osób. Każdy chętny mógł tego dnia bezpłatnie skorzystać z basenu, groty solnej oraz siłowni. Dzięki zaangażowaniu Beaty Pacławskiej udało się zebrać grupę wolontariuszy, którzy tego dnia służyli pomocą wszystkim, którzy tego potrzebowali.


Chętnych by skorzystać z proponowanych dobrodziejstw był naprawdę duży i wszyscy bawili się znakomicie aktywnie spędzając przy tym czas.


Organizatorami przedsięwzięcia byli Burmistrz miasta Turku, Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

iTurek.net

Podobne Artykuły

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
 
 
©    2017    Grupa EmediaWeb   Wszystkie prawa zastrzeżone
Ralizacja T.M