Turek Online

 
 
 
 

Ankieta

Turek miastem bez barier?
Tak
64%
Nie
27%
Nie wiem
9%
Razem głosów: 110

Pogoda

Darmowa strefa dla niepełnosprawnych kierowców

Podczas ostatniej Rady Miejskiej Turku lokalni samorządowcy wysłuchali głosu nie zadowolenia niepełnosprawnych kierowców na których zostało nałożony obowiązek dokonywania płatności za pozostawienie swoich pojazdów w strefie płatnego parkowania

Darmowa strefa dla niepełnosprawnych kierowców
Fotolia

Lokalni Radni postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom niepełnosprawnych kierowców i wprowadzili tzw stawkę zerową za parkowanie pojazdów w strefie, którą zostaną objęci wszyscy posiadacze kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Możemy podziękować naszym przedstawicielom w radzie miasta i panu burmistrzowi za bardzo szybką reakcję na powstały problem i jednomyśność podczas głosowania nad przyjęciem projektu uchwały w naszej sprawie.

TurekBezBarier.pl

Podobne Artykuły

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
 
 
©    2017    Grupa EmediaWeb   Wszystkie prawa zastrzeżone
Ralizacja T.M