Darmowa strefa dla niepełnosprawnych kierowców
TurekBezBarier.pl
14 Maj, 2014 - 13:28

Podczas ostatniej Rady Miejskiej Turku lokalni samorządowcy wysłuchali głosu nie zadowolenia niepełnosprawnych kierowców na których zostało nałożony obowiązek dokonywania płatności za pozostawienie swoich pojazdów w strefie płatnego parkowania

Darmowa strefa dla niepełnosprawnych kierowców
Fotolia
REKLAMA
.

Lokalni Radni postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom niepełnosprawnych kierowców i wprowadzili tzw stawkę zerową za parkowanie pojazdów w strefie, którą zostaną objęci wszyscy posiadacze kart parkingowych dla osób niepełnosprawnych.

Możemy podziękować naszym przedstawicielom w radzie miasta i panu burmistrzowi za bardzo szybką reakcję na powstały problem i jednomyśność podczas głosowania nad przyjęciem projektu uchwały w naszej sprawie.

Redakcja portalu TurekBezBarier.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.

Reklama

 
Copyright:TurekbezBarier    2014 - 2018   Wszystkie prawa zastrzeżone.